Сторінки

БАНК ІДЕЙ ДЛЯ ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ (ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА )

МАЙСТЕР-КЛАС (інтернет-джерела )

ТЕХНОЛОГІЯ ПОБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА САМООБСЛУГОВУВАННЯ

12/26/2021

Кінець року щедрий на перемоги!

 Кінець року щедрий на перемоги!

Вітаємо з перемогами у Всеукраїнських конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва Рожок Ангеліну, ученицю 3-В класу, -“Битва жанрів - ART III”- І місце; Марчук Анастасію, ученицю 6-А класу - “Лялька-мотанка”- ІІ місце; Бартошук Вікторію, ученицю 7-А класу -“Ми роду козацького діти” – І місце.

У заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець – 2021» Сохацька Анна, учениця 4-Б класу, виборола І місце, а Демчук Вікторія, учениця 6-А класу, перемогла у двох номінаціях та здобула І та ІІІ місця.

Відкритий конкурс декоративно- ужиткового мистецтва «Комора осіннього зайця» приніс перемогу Маркєєвій Яні (5-А) – ІІ місце та Івченко Дар’ї (5-Б) –  ІІ місце у двох номінаціях.

                У відкритому  конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Подивись, яка барвиста осінь” переможцями глядацького голосування стали Сичук  Аліна , учениця 5-Б класу, та Марчук Анастасія, учениця 6-А класу.

Творчих успіхів та натхнення, не зупинятись на досягнутому бажаєм гімназистам та їх керівнику Тетяні Анатоліївні Лагоді!

 






11/08/2021

 

Міський конкурс українського декоративно-ужиткового мистецтва "Народна лялька"

28-29 жовтня 2021 року відбувся довгоочікуваний міський конкурс українського декоративно-ужиткового мистецтва (народна лялька). Враженнями від свята креативу і дитячого таланту ділиться учениця 6 (10) - А класу Марчук Анастасія:

            "Нещодавно я брала участь у міському конкурсі українського декоративно-ужиткового мистецтва " Народна лялька", який відбувся 28-29 жовтня разом з Анастасією Курако ученицею 3 (7)-Б класу, де командою представляли нашу гімназію. Метою цього заходу було сформувати уявлення про історичне значення української ляльки-мотанки, показати їх різновиди та розвинути практичні навички в техніці їх виконання.            Конкурс проходив у два етапи. У першому ми мали зробити домашню ляльку-мотанку, а другий - це практична робота, тобто ми повинні були створити виріб, але в присутності журі.

            Мої враження від цього конкурсу неймовірні. Я отримала масу задоволення від процесу створення ляльки. Також дізналася багато нового, пізнавального і цікавого, наприклад, те, що теплу спідницю колись називали " літник", а безрукавку-"станік". Я стала більш обізнаною щодо історичного значення і способів виготовлення народної ляльки. Цьому сприяв конкурс, а при виготовленні домашньої роботи  також матеріали із фондів Волинського краєзнавчого музею, народного музею "Світлиця" (Луцький НВК "Гімназія 14 імені Василя Сухомлинського"), науково-художня реконструкція " Поетика волинського вбрання" (Гатальська Н.Г., Івашків Г.М. ), "Парадокс української ляльки" ( Найден О.С.), спогади та матеріали Лагоди Ганни Василівни (с. Черче Камінь-Каширського району ).

            Окрему подяку висловлюю своєму керівнику Лагоді Тетяні Анатоліївні ( учительці трудового навчання) за знання і допомогу та своїй подрузі Демчук Вікторії Андріївні, учениці 10-А класу за підтримку та фото- і відеозйомку.

Марчук Анастасія , учениця 10 - А класу"







11/01/2021

Екскурсія нічним Луцьком.

    Богдан Климчук, засновник у Туристичне агентство "Патріот", Гарячі тури, путівки :

"👉Кожного року у жовтні та квітні просимо школи Луцька відібрати вчителя і учня місяця за досягнення в навчанні, спорті, мистецтві тощо.
Цим педагогам і дітям ми безкоштовно проводимо екскурсію нічним🔥 Луцьком.
Таким чином хочемо мотивувати їх і на подальші успіхи💪!"
    Нічним Луцьком прогулювались Вірун Юлія, учениця 7 (11)-А класу - переможець Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край" та Лагода Тетяна Анатоліївна, учителька трудового навчання Луцького НВК "Гімназія № 14 ім. В. Сухомлинського"





10/03/2021

"Дитина — дзеркало родини; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька".

Під таким гаслом в рамках тижня до річниці з дня народження В.О.Сухомлинського були проведені виставки родини Іванової Маргарити, учениці 3 (7) - Г кл. в техніці живопис та родини Артемюк Марії, учениці 3 (7) - В кл. в техніці вишивки бісером. «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.» В. Сухомлинський